ПРО НАС

Компанія "VIPKafe" - прямий постачальник продуктів харчування європейського походження. Ми обираємо найкращих виробників для того, щоб ви отримували лише актуальні товари найвищої якості. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, регулярні поставки, максимально свіжі продукти та найкраща ціна роблять нас надійним партнером для вас та найвигіднішим постачальником товарів для вашого бізнесу!

Screenshot_1.png

Хто ми?

“ВІПКАФЕ” – українська компанія з європейськими стандартами роботи. Для нас важлива, насамперед, якість продукту. Ми не реалізуємо те, чого б самі не куштували. Всі товари, які ви знайдете у нашому асортименті, належать брендам зі світовими іменами, тут немає місця низькоякісним або протермінованим продуктам, підробкам, чи стокам. Ми ретельно відбираємо кожного постачальника, бо цінуємо наш, а, отже, і ваш імідж.

    

Наша компанія не стоїть на місці, ми постійно розвиваємось та удосконалюємось, оптимізовуємо та покращуємо нашу з вами роботу. А ще ми щиро віримо, що запорука міцних ділових стосунків – це чесність, чого й дотримуємось у роботі.

Screenshot_2.png

Як ми працюємо?

Для отримання актуальної пропозиції або відповідей на будь-які запитання просто зв’яжіться з нами зручним для вас способом: електронна пошта, телефон, Viber чи Telegram, або заповніть форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” і наші менеджери одразу ж вас проконсультують. 

 

У майбутньому за вами буде закріплено персонального менеджера, який підбере для вас індивідуальні умови співпраці, розповість про новинки, тренди, зміни цін, акції, а також пройде з вами всі етапи оформлення угоди аж до наступного замовлення. Повірте, ми зацікавлені у розвитку вашого бізнесу!